Skip Navigation

Nové kotle Slokov 3 a 4 emisní třída

Nové kotle SLOKOV

emisní třídy 3 a 4

Aktuálně


Od 1.3.2017 nepřijímáme hotovostní platbu.

V letošním roce začal výrobní závod Slokov vyrábět nové kotle s emisní třídou 3 a 4.

Kotel Variant SL 27-3 (emisní třída 4)
Kotel Variant SL 33-3 (emisní třída 3)


Kotel Slokov Variant SL 27-3 emisní třída 4 za 25.580 Kč

Kotel Slokov Variant SL 33-3 emisní třída 3 za 26.700 Kč29.5.2012 podepsal prezident Klaus Novelu zákona o ochraně ovzduší, která tak v tomto roce vstoupí v platnost.

U kotlů na tuhá paliva do 50 kW bude mít novela tyto hlavní důsledky:

- od 1.1.2014 nastal v ČR zákaz prodeje kotlů 1. a 2. třídy (ty dnes tvoří cca 75 % všech prodávaných kotlů na tuhá paliva)

- nejpozději do 31.12.2016 musí povinně všichni majitelé kotlů na tuhá paliva od 10 do 300 kW provést revizi svých zařízení (jinak jim hrozí pokuta až 50 tisíc Kč)
--------------------------------------------------

Platíte až při převzetí kotle řidiči!


Všechny ceny jsou včetně DPH !

A jsou konečné, neplatíte nic navíc."NOVÝ SLOKOV emisní třída 4 = SPECIALISTA NA KOTLE SLOKOV"

Věnujeme se pouze prodeji kotlů SLOKOV a proto jsme schopni Vám zaručit jak vysokou kvalitu nabízeného sortimentu, tak zároveň i nejnižší ceny na trhu. Nabízíme Vám kotle na tuhá paliva :

VARIANT SL kotle na uhlí s padesátiletou tradicí, které jsou určeny pro spalování tuhých paliv (dřevo, uhlí) a patří mezi nejrozšířenější zdroje tepla pro byt, dům, chatu, chalupu, drobné a střední provozovny, v neposlední řadě veřejné budovy a kanceláře. Jsou to skutečná srdce topných systémů, která splňují vysoké nároky zákazníků a odpovídají svým provedením a kvalitou ČSN EN 303-5 a vládnímu nařízení č. 182/1999 Sb.. Teplovodní kotle VARIANT SL jsou u svých majitelů oblíbeny zvláště pro jejich dlouhověkost, jednoduchost, vysokou účinnost, velký obsah násypky, stáložárnost, nenáročnost obsluhy, snadné a bezprašné čištění a jednoduchý roštový systém.

Slokov VARIANT SLD kotle na dřevo - pro spalování dřeva a dřevěných štěpů.

Slokov VARIANT SL PELET automatické kotle na pelety SLOKOV.


Slokov VARIANT SL ELEKTRO elektrokotle SLOKOV.


Prodáváme také VEŠKERÉ NÁHRADNÍ DÍLY ke kotlům SLOKOV.

AKTUÁLNĚ :
Jako každý rok tak i v roce 2016 máme pro Vás připravenou akci. Objednáte- li si od nás kotel a vyjede Vám potvrzení objednávky s číslem 12016 získáváte od nás navíc sekeru FISKARS.
Zkontrolujte si naši nejnižší cenu :
KOTLE NA TUHÁ PALIVA - KOTLE NA DŘEVO - KOTLE NA UHLÍ - KOTLE NA PELETY - ELEKTROKOTLENÁŠ TIP: Dejte přednost kvalitě a věřte výrobkům, které se drží na našem trhu již téměř padesát let ! Sázejte na osvědčenou tradici a nechte si přinést teplo do svých domovů. Kotle SLOKOV Vám svou nenáročnou obsluhou usnadní nejenom práci, ale pomůžou Vám i svým individuálním řešením. Zvažte širokou nabídku výrobků a zvolte si tu, která Vám vyhovuje nejvíc . . .


Doporučujeme: parfemy.cz I krasa.cz I prozdravi.cz I hodinky.cz I nakupnicentrum.cz I Kuchyně, podlahy I Ložnice, povlečení I Oriflame levněji
I Vrata I Krby I Hračky, Lego I Garážová vrata I markýzy, žaluzie I osvětlení I bukmekerskaja kontora I Ložiska Jihlava I Tvorba webu I Parfémy I Povlečení, prostěradla I svítidla I Baterie, nabíječky I Luxury hotel Prague I CenyZboží.cz I Projekce staveb I NajduZboží.cz I Chajdaloupka.cz I